Vedoucí stavebně montážní činnosti

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost R E V O S Rokycany, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí provozu v ostatních zařízeních - vedoucí stavebně montážní činnosti.

Místo výkonu práce: Rokycany, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Plzeň-město, Beroun Náplň práce: provádění investičních staveb, oprav a údržby vodohospodářských staveb Požadujeme: praxe v řízení stavebně montážní činnosti, řízení staveb - stavbyvedoucí, min. 5 let praxe, obor vzdělání vodohospodářské stavby nebo pozemní stavby, ŘP-B, případně BE, C1, znalost práce na počítači, požadovaná přesčasová práce. Pracovník může být vyslán na služební cestu. Nabízíme: platové ohodnocení od 22.000,- do 50.000,- Kč/měs., 5 týdnů dovolené, stravenky, rekreace pro zaměstnance ve středisku Kraslice a Lipno Kontakt pouze e-mailem: Ing. Kepka, Ing. Váňa, e-mail: kontakt

Společnost

R E V O S Rokycany, s. r. o.

Lokalita pracoviště

Sedláčkova 651, 337 01 Rokycany 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Provozní pracovník v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti R E V O S Rokycany, s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost R E V O S Rokycany, s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému