zdravotne socialní pracovnice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ROZKOŠ bez RIZIKA hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením - zdravotne socialní pracovnice.

místo výkonu: Bolzanova 1, Praha 1 kontakt: Zatloukalová, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Pozice obnáší samostatné vedení ordinace (plánování směn lékařů, objednávání materiálu, administrativa, komunikace se zdravotními pojišťovnami atd.), výkon činností zdravotní sestry souvisejících s vyšetřeními na pohlavně přenosné infekce, terénní práce ve večerních a nočních hodinách ve frekvenci cca 6 x za měsíc, odborné sociální poradenství v poradenském centru, spolupráce s návaznými službami a dalšími institucemi. Uzavíráme HPP na dobu určitou s možností prodloužení dle momentální grantové úspěšnosti.

Společnost

ROZKOŠ bez RIZIKA

Lokalita pracoviště

Bolzanova 1615, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry s osvědčením

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.7.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ROZKOŠ bez RIZIKA výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ROZKOŠ bez RIZIKA o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému