Administrativní pracovník zákaznického centra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost APROFES,s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník zákaznického centra.

Místo výkonu práce: Praha 8. Kontakt: Pavlová Lenka, tel.: kontakt. AJ , PC. Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti energetiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Administrativní pracovník zákaznického centra: Požadavky:-velmi dobré komunikační schopnosti, přirozený a kultivovaný projev písmem i slovem-důvěryhodné vystupování -bezproblémová telefonická komunikace -zkušenosti se zpracováním telefonických, emailových, nebo písemných objednávek-zkušenost s telefonickou a emailovou komunikací se zákazníky -pečlivost, spolehlivost -vzdělání: VŠ/SŠ-komunikativní AJ-práce s PC (Word, Excel, Outlook) Pracovní náplň:-zpracování telefonických, písemných a elektronických poptávek po dodávkách energií z řad hlavně domácností a nevyjímaje i firemních zájemců - vedení komunikace se zájemcem a vyřízení úkonů vedoucích k uzavření smlouvy o dodávkách elektřiny a/nebo plynu -komunikace probíhá hlavně telefonicky a emailem-práce s Excel, Outlook, Word, interní systém. Společnost nabízí:-práce na HPP na dobu určitou 1 rok, potom na dobu neurčitou -příjemné pracovní prostředí-stravenky, firemní akce-pracovní doba 8.00 h až 16.30 h. Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Příspěvek na stravování, firemní akce.

Společnost

APROFES,s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.7.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti APROFES,s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost APROFES,s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému