ASISTENT/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TAT - pohonová technika spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent/ka.

Pevná pracovní doba 7,30 - 16,00, zkrácený úvazek možný. Požadujeme: středoškolské vzdělání, aktivní znalost NJ nutná, AJ výhodou, práce na počítači, řidičský průkaz B. Náplň práce: kancelářské práce, obsluha techniky, příjem a výdej zboží, logistika Nástupní plat - individálně s prémiovým systémem V případě zájmu zašlete životopis v německém a českém jazyce na email: kontakt

Lokalita pracoviště

Hraniční 2253, 370 06 České Budějovice 6, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TAT - pohonová technika spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TAT - pohonová technika spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému