vychovatel/ka v mimoškolském zařízení - pro mládež z německa

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost WIESE - HOF s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) - vychovatel/ka v mimoškolském zařízení - pro mládež z německa.

Odloučené pracoviště dětského domova v německém Freiburgu, WIESE-HOF s.r.o. hledá vychovatele pro jedno až dva německy mluvící dorostence (věkové rozpětí 12 – 17 let) Práce s mladými lidmi předpokládá hezký vztah k těmto lidem, hlubokou osobní motivaci, trpělivost, laskavost, důslednost a komunikativnost. Dále požadujeme: aktivní znalost německého jazyka, flexibilitu, kreativitu, samostatnost, ochotu učit se novým věcem. Nabízíme: zajímavou a naplňující práci v mladém kolektivu. Základní plat: 8 000 Kč hrubého + prémie dle individuálních schopností a nasazení.Tato práce je vhodná i pro maminky na MD. Smouva bude uzavřena na dobu určitou s možností prodloužení. V případě zájmu zašlete, prosím, emailem svůj životopis a motivační dopis. Nástup možný ihned po vyhodnocení výběrového řízení.

Společnost

WIESE - HOF s.r.o.

Lokalita pracoviště

Příchovice 154, 334 01 Přeštice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vychovatel v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 8 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Němčina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti WIESE - HOF s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost WIESE - HOF s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému