Elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti (31135)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Inventec (Czech), s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti - elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti (31135).

Náplň práce: * kalibrace šroubováků * správa montážních fixtur a ESD zařízení * nákup zařízení pro výrobu, komunikace s dodavateli Požadujeme: * SOU/SŠ technického směru * praxe na obdobné pozici výhodou * technické znalosti * manuální zručnost * anglický jazyk Nabízíme: * práci v prostředí mezinárodní společnosti * zdokonalování angličtiny na denní bázi * kurzy angličtiny, čínštiny * školení * příspěvky na stravování (stravenky) * doprava z Brna do Modřic zdarma * práce na plný úvazek *Smlouva na dobu určitou 1 rok (v případě oboustranné spokojenosti možnost prodloužení) *Pracovní doba: pondělí - pátek 8:00 - 16:30 *Firemní akce *Možnost seberealizace *Nástup: ihned

Lokalita pracoviště

Evropská 863, 664 42 Modřice (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.4.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Inventec (Czech), s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Inventec (Czech), s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému