Technik/čka - projektant/ka elektro

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost YOUNG4ENERGY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři - technik/čka - projektant/ka elektro.

Místo výkonu práce: Ostrava, ČR Kontakt na e-mail. Náplň práce: -Návrh technického řešení vyvedení el. výkonu generátoru a MaR v oblasti kombinované výroby tepla a elektřiny - kogenerační jednotky. -Projektování el. zařízení NN/VN sítě, tvorba schémat elektro rozvodů a kabelových tras. -Zpracování projektové dokumentace na úrovni dle praxe, zkušeností a vzdělání. -Příprava rozpočtů pro nabídková řízení v programu KROS Plus. -Příprava kalkulací pro realizaci zakázek a to včetně jednání s dodavateli jednotlivých komponentů či samostatných funkčních celků. -Spolupráce na realizaci projektů v energetických odvětvích: výroba a dodávka elektrické energie (VN, NN, TS, kompenzace, odpojovače, řízení, apod.), výroba a dodávka tepla (VS, rozvody, OPS, zdroje, regulace, převážně přímotopy, apod.), instalace kogeneračních jednotek, měření a regulace a dalších. -Obchodně-technické vyjednávání se zákazníky. Požadavky: -VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického směru. -Vyhláška č. 50/1978 Sb. -Technické a koncepční myšlení. -Ochota k inovacím a novátorským řešením. -Výborná orientace v elektro schématech a výkresech (VN/NN). -Orientace na trhu s elektřinou. -Praxe s projektováním v oblasti elektro a MaR. -Znalost CAD - výhodou. -Znalost programování PLC - výhodou. -Komunikativní znalost AJ, NJ, PL, IT - výhodou. -ŘP - skupiny B, aktivní řidič. -Samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita, aktivní přístup.

Společnost

YOUNG4ENERGY s.r.o.

Lokalita pracoviště

Korunní 595, 709 00 Ostrava 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti YOUNG4ENERGY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost YOUNG4ENERGY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému