Energetik/čka - projektový manažer/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost YOUNG4ENERGY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektrotechnici a energetici přípravy a realizace investic, inženýringu - energetik/čka - projektový manažer/ka.

Místo výkonu práce: Ostrava, ČR Kontakt na e-mail. Náplň práce: -Činnost projektového manažera v energetice při vytváření a realizaci energetických koncepcí s cílem nalezení úspor za dodávky energií pro zákazníky. -Spolupráce na realizaci projektů v energetických odvětvích: výroba a dodávka elektrické energie (VN, NN, TS, kompenzace, odpojovače, řízení, apod.), výroba a dodávka tepla (VS, rozvody, OPS, zdroje, regulace, přímotopy, apod.), instalace kogeneračních jednotek, měření a regulace a dalších. -Výpočet energetických bilancí stávajícího a nového stavu. -Znalost legislativních, obchodních a technických parametrů trhu s elektřinou, tepelnou energií, plynem apod. -Výpočet návratnosti vložených investičních prostředků. -Spolupráce na přípravě projektových dokumentací všech stupňů. -Tvorba indikativních a finálních nabídek pro klienty. -Komunikace s projektanty a dalšími odborníky v energetice. -Obchodně-technické vyjednávání s dodavateli i se zákazníky. Požadavky: -VŠ technického směru /energetické inženýrství výhodou. -Příjemné a přátelské vystupování. -Ochota k inovacím a novátorským řešením. -Znalost MS OFFICE, AUTOCAD. -Komunikativní znalost AJ, NJ, IT, PL - výhodou. -ŘP - skupiny B, aktivní řidič.

Společnost

YOUNG4ENERGY s.r.o.

Lokalita pracoviště

Korunní 595, 709 00 Ostrava 9, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti YOUNG4ENERGY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost YOUNG4ENERGY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému