ENERGETICKÝ PORADCE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Nexus Mobile s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní elektrotechnici a technici energetici - energetický poradce.

Nabízíme: - práci na hlavní pracovní poměr, zaškolení zdarma, práci v mladém kolektivu. Požadujeme: - komunikativnost, samostatnost a odpovědnost za svou práci, chuť učit se novým věcem. Náplň práce: - komunikace s klienty - předem sjednané schůzky, poradenská činnost a odborná analýza energetických nákladů, péče o stávající klienty. Vhodné i pro osoby bez praxe. Nabízené výhody: náborový příspěvek, příspěvek na dopravu, mobilní telefon + paušal, po zapracování firemní automobil

Společnost

Nexus Mobile s. r. o.

Lokalita pracoviště

Masarykovo nám. 127, 674 01 Třebíč 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Ostatní elektrotechnici a technici energetici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Nexus Mobile s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Nexus Mobile s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému