Pečovatelé v domácí péči

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Karel Čumpelík hledá vhodného kandidáta na pozici Ošetřovatelé v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče - pečovatelé v domácí péči.

Místo výkonu: Giselherstrasse 16 Mnichov,Německo, kontakt: Raab Suzanna, tel.: 0049-89-309673, 0048-170904, e-mail: kontakt.Česká rodina v Mnichově (Dr. Čumpelík) hledá pomoc při péči staré dámy. Výhodné platové podmínky a doba pobytu (na střídání) podle dohody. Bydlení s plným zaopatřením v rodině. V případě zájmu volejte uvedená telefonní čísla nebo pište na výše uvedený email. Datum nástupu rovněž dohodou. Německý jazyk výhodou, ale není podmínkou.

Společnost

Karel Čumpelík

Lokalita pracoviště

Giselherstrasse, Mnichov, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.4.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Karel Čumpelík výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Karel Čumpelík o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému