Pracovník v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Pečovatelské centrum Praha 7 hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - pracovník v sociálních službách.

Místo výkonu práce: Praha 7 Tel.: kontaktPO-PÁ 8-15 hod., prosíme o životopisy na e-mail: kontakt Požadavky (nutné): - akreditovaný kurz pro pracovníky v sociálních službách vítán - kladný vztah k cílové skupině - výpis z rejstříku trestů Zájemnci mohou zasílat svůj životopis na e-mail: kontakt, na základě zaslaných životopisů proběhne výběrové řízení. Případný telefonický kontakt v době Po - Pá 8:00 - 13:00.

Lokalita pracoviště

Heřmanova 1415, 170 00 Praha 7 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 970 - 13 970 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pečovatelské centrum Praha 7 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pečovatelské centrum Praha 7 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému