Přepážkový pracovník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jindřich Prokop hledá vhodného kandidáta na pozici Přepážkoví konzultanti v peněžnictví - přepážkový pracovník.

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha,Stodůlky Kontaktní osoba:Nejezchlebová Lucie, e-mail: kontakt (životopis zaslat e-mailem) Pomůžeme Vám stát se profesionálem Požadujeme: Minimálně SŠ vzdělání s maturitou. Dobré komunikační schopnosti, všeobecný přehled, logické myšlení, osobní charisma a dobrou učenlivost. Ambice pro kariérní růst. Pozitivní přístup k práci, spolehlivost, pečlivost. Nabízíme: Zajímavou a zodpovědnou práci ve výborném kolektivu.

Společnost

Jindřich Prokop

Lokalita pracoviště

Archeologická 2256, 155 00 Praha 515 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jindřich Prokop výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jindřich Prokop o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému