Asistent/ka v realitní kanceláři

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jiří Černoch hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent/ka v realitní kanceláři.

POŽADUJEME: samostatnost, důslednost, komunikativnost a ochota učit se novým věcem, pozitivní a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům, znalost práce na PC (MS Office), výhodou je praxe na podobné pozici v obchodní společnosti, ŘP sk. B. NÁPLŇ PRÁCE: denní komunikace a péče o nové a stávající klienty, udržování a rozšiřování stávající klientské databáze, zasílání newsletterů s novinkami, poskytování informací o nabídce služeb a portfolia, poskytování veškerého administrativního zázemí (korespondence, vyřizování e-mailů, tisk dokumentů, příprava podkladů aj. PRVNÍ KONTAKT: životopis zasílejte na kontakt ov. 6.10.

Společnost

Jiří Černoch

Lokalita pracoviště

Náměstí 88, 757 01 Valašské Meziříčí 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jiří Černoch výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jiří Černoch o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému