Automechanik/čka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Petra Macurová hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři motorových vozidel - automechanik/čka.

Místo výkonu práce: Důl Petr Bezruč, Slezská Ostrava Životopis zašlete na e-mail. Pan Macura, e-mail: kontakt, tel.: kontakt. Náplň práce: Oprava a údržba osobních i nákladních automobilů. Nabízíme: prac. doba PO-PÁ, soboty - možnost práce přesčas za příplatky. Dostatek různorodé práce, odměňování dle Vaší šikovnosti. Práce v týmu zkušených mechaniků. Benefity: stravenky Požadujeme: Chuť a zájem o práci, alespoň min. praxe v oboru a snaha se dále vzdělávat a učit. PP na dobu neurčitou.

Společnost

Petra Macurová

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři motorových vozidel

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Petra Macurová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Petra Macurová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému