Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LAUNDRY & RENT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách - obsluha strojů v prádelnách a čistírnách.

Náplň práce: obsluha strojů v průmyslové prádelně. Předchozí praxe při obsluze prádelenských strojů výhodou. Možnost ubytování v samostatné místnosti nebo bytu přímo v areálu prádelny. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Provoz krátký/dlouhý týden. Kontakt e-mailem nebo telefonicky. Osobní kontakt možný po předchozí domluvě.

Společnost

LAUNDRY & RENT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Barákova 124, 281 44 Zásmuky, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

29.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LAUNDRY & RENT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LAUNDRY & RENT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému