Prodavač/ka do trafiky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kateřina Uřidilová hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - prodavač/ka do trafiky.

Místo výkonu práce: náměstí Družby 1234/15, Ostrava - Poruba V případě zájmu volejte od 8.00 do 20.00 hod. na tel.: kontaktnebo pište na e-mail: kontakt Po tel. domluvě možnost osobní schůzky. Pracovní náplň: Obsluha zákazníka, znalost remitend tisku novin a časopisu, obsluha terminálu Sazky, poznání portfolia cigaret a doplňkujícího sortimentu, dále přebírání a kontrola zboží a oceňování. Důležité práce na PC, pracujeme v novém systému reg. pokladen a systému pohoda. Na terminál Sazka jsme ochotni školení zajistit, ale opravdu potřebujeme zájemce se zkušenosti v této oblasti. Komunikativnost, vstřícnost, usměvavost výhodou. Nabízíme: Prémie, ohodnocování tržbou, vouchery. HPP na dobu neurčitou. Uvedená mzda je v čistém (11.500 - 13.000,- Kč).

Společnost

Kateřina Uřidilová

Lokalita pracoviště

náměstí Družby 1234, 708 00 Ostrava 8, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kateřina Uřidilová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kateřina Uřidilová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému