Elektromechanik/čka lokomotiv

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Advanced World Transport a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích - elektromechanik/čka lokomotiv.

Místo výkonu práce: Hornopolní 3314/38, Moravská Ostrava; Paskov V případě zájmu zašlete prosím životopis na email: kontakt do předmětu uveďte název pozice ELEKTROMECHANIK LOKOMOTIV. Popis pozice: Komplexní provádění údržby a oprav elektrických a mechanických části lokomotiv: -sestavování, seřizování, opravy a zkoušení elektrických strojů, přístrojů a zařízení, např. elektromotorů, generátorů, transformátorů, rozvaděčů, -opravy elektrických částí motorových lokomotiv, -měření a cejchování elektrických strojů, přístrojů a zařízení, -kontrola diagnostiky a měření elektronických zařízení lokomotiv a další.Požadujeme: -SŠ vzdělání se zaměřením na provoz a údržbu kolejových vozidel, -praxi při opravách lokomotiv (možno i absolvent s praxí v rámci školy), -orientaci v problematice hnacích drážních vozidel, -pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, -samostatnost, pečlivost, přesnost. Požadujeme: -SŠ vzdělání se zaměřením na provoz a údržbu elektrických části kolejových vozidel (elektrotechnika, elektrická trakce v dopravě apod.), -praxi při opravách lokomotiv (možno i absolvent s praxí v rámci školy), -orientaci v problematice hnacích drážních vozidel, -pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, - samostatnost, pečlivost, přesnost. Nabízíme: - zajímavou, samostatnou, různorodou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti, - možnost odborného a profesního růstu, seberealizace, - zajímavé finanční ohodnocení, - systém zaměstnaneckých výhod.

Lokalita pracoviště

Hornopolní 3314, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Autoelektrikář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Advanced World Transport a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Advanced World Transport a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému