Historici umění

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost H.B.Wilson - DMK Co. s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Filozofové, historici a politologové - historici umění.

Místo výkonu práce: ČR (rešerše, zhotovování katalogů apod.) + Německo (občasná účast na aukcích v aukčním domě v Norimberku). Pracovní poměr na dobu určitou (každoročně v období květen až říjen). Mzdové ohodnocení: 27.000,- Kč + prémie (20 % ze zisku). Pracovní náplň: provádění historicko-uměleckých rešerší, zhotovování katalogů pro aukce, práce na díle malíře A. Watteau, zasílání knih a DVD. Požadujeme: znalost NJ a AJ, spolehlivost, erudovanost, počítačová gramotnost. Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem.

Společnost

H.B.Wilson - DMK Co. s.r.o.

Lokalita pracoviště

Cheb, 350 02 Cheb 2 (Karlovarský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti H.B.Wilson - DMK Co. s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost H.B.Wilson - DMK Co. s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému