DĚLNÍK/CE NA PILE - OBSLUHA BRIKETOVACÍ LINKY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BENKO s.r.o., dřevařský podnik, Kopidlno hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - dělník/ce na pile - obsluha briketovací linky.

DĚLNÍK/CE NA PILE - OBSLUHA BRIKETOVACÍ LINKY - pracoviště Kopidlno. V případě zájmu volejte v době od 6:00 do 14:00 hod na výše uvedený telefonní číslo, nebo se v uvedený čas dostavte osobně na adresu pracoviště. Životopisy zasílejte na adresu: kontakt, kontakt Požadujeme min. vyučení (v dřevozprac. výrobě není podmínkou možno zaučit), pečlivost, samostatnost, spolehlivost. Pracovní náplň: fyzicky náročnější práce, zvedání břemen do 15 kg. Nabízíme PP na dobu neurčitou, nástup ihned, mzda úkolová, zaměstnanecké bonusy, příspěvek na stravování, na rekreaci, životní pojištění. Vhodné pro absolventy.

Společnost

BENKO s.r.o., dřevařský podnik, Kopidlno

Lokalita pracoviště

Švermova 338, 507 32 Kopidlno, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

25.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BENKO s.r.o., dřevařský podnik, Kopidlno výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BENKO s.r.o., dřevařský podnik, Kopidlno o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému