Elektromechanik/elektromechanička

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Alfa Union, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři strojů a zařízení (kromě elektrických) - elektromechanik/elektromechanička.

Místo výkonu práce: Mezi vodami 1955, 14300 Praha Kontakt: Šolcová Milena, e-mail: kontakt Vyučen elektromechanik nebo průmyslová škola elektrotechnická. Nutná schopnost číst a samostatně pracovat podle technické dokumentace (strojírenské výkresy, elektroschémata). Nutná alespoň roční praxe jako elektromechanik nebo mechanik ve výrobní firmě (neplatí pro čerstvé absolventy). Praxe v propojování kabelů výhodou. Pořadujeme přesnot a zodpovědnost při práci, flexibilitu v pracovních návycích. nutná znalost českého jazyka. Doručenky potvrzujme pouze po předchozí telefonické domluvě. Informace o firmě na adrese kontakt Nabízíme týden dovolené nad rámec zákona, stravenky, občerstvení na pracovišti, roční odměna.

Společnost

Alfa Union, a.s.

Lokalita pracoviště

Mezi vodami 1955, 143 00 Praha 412 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři strojů a zařízení (kromě elektrických)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Alfa Union, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Alfa Union, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému