Mistr/ová výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SCHNEEBERGER Mineralgusstechnik s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - mistr/ová výroby.

Místo výkonu práce: Průmyslový park 32/20, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: ranní směna 06,00 -14,15, odpolední směna: 13,45 - 22,00 hod. Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání nebo SOU strojního zaměření s praxí min. 10 let, zkušenost s vedením kolektivu, znalost práce na PC (znalost prostředí MS Office), základní komunikační znalost NJ. Nabízíme: podnikové stravování, dovolená navíc. Kontakt pro zájemce: e-mailem anebo osobní donesení životopisu.

Lokalita pracoviště

Průmyslový park 32, 350 02 Cheb 2 (Karlovarský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr strojírenské výroby v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SCHNEEBERGER Mineralgusstechnik s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SCHNEEBERGER Mineralgusstechnik s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému