Obchodní zástupce/kyně pro tepelná čerpadla

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PZP HEATING a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupce/kyně pro tepelná čerpadla.

Kontakt zasláním životopisu a průvodního dopisu na e-mail kontakt. - SŠ/VŠ technického směru - znalost MS Office - Word, Excel, Outlook, Powerpoint - ŘP sk. "B" - znalosti z oboru vytápění a technických zařízení budov - znalost konkurenčního prostředí vítána - aktivní získávání nových zákazníků a zakázek v přiděleném regionu - péče o stávající zákazníky v přiděleném regionu - zajímavá práce v dynamicky se rozvíjející společnosti - motivační ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání, příjemné pracovní prostředí - samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, organizační schopnosti.

Společnost

PZP HEATING a.s.

Lokalita pracoviště

Dobré 149, 517 93 Dobré (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PZP HEATING a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PZP HEATING a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému