OBSLUHA CNC STROJE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LINAPLAST s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů - obsluha cnc stroje.

Nástup ihned. Životopisy zasílejte na adresu: kontakt. Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru, schopnost čtení výkresové dokumentace, orientace v technické dokumentaci, znalost programování, spolehlivost, flexibilita, zodpovědný přístup k práci, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu Náplň práce: obsluha a seřízení CNC, programování v systému HEIDENHEIN, výroba dílů dle výkresové dokumentace Nabízíme : finanční ohodnocení odpovídající výsledkům a pracovnímu nasazení, měsíční prémie, bohaté firemní benefity (65,- Kč stravenky hrazené v plné výši, 25 dní dovolené,docházkový pololetní bonus 2.000,-Kč, 13.a 14.plat, atd.),zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě. PD: 6:00-14:30 a 13:30-22:00 hod. Hlídané firemní parkoviště.

Společnost

LINAPLAST s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sportovní 313, 798 12 Kralice na Hané (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 150 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LINAPLAST s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LINAPLAST s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému