Pracovník technického odbavení letadel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Menzies Aviation (Czech), s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní manipulační pracovníci v dopravě - pracovník technického odbavení letadel.

Místo výkonu práce: K letišti č.p. 1049/57, Praha 6 - Ruzyně V případě zájmu volejte na tel: kontaktnebo pište na e-mail: kontakt. Zahraniční společnost MENZIES AVIATION (CZECH), s.r.o. Letiště Václava Havla, hledá uchazeče na pozici "Pracovník technického odbavení letadel - nakládka a vykládka zavazadel". Náplň práce: Nakládka/vykládka zavazadel, zboží, poštovních zásilek z letadel, práce v třídírně, obsluha mobilních mechanizačních prostředků, ostatní činnosti spojené s technickým odbavením letadel. Požadujeme: Výuční list, platný řidičský průkaz sk. B, dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost, čistý RT podmínkou, flexibilita, spolehlivost. Nabízíme: Práci na HPP, plat 18 000,- Kč/měsíc, stravenky, příplatky ke mzdě, zaručenou mzdu každý měsíc, dlouhodobou práci ve stabilním prostředí úspěšné mezinárodní společnosti, přátelský kolektiv, vstupní školení hrazené zaměstnavatelem, možnost rozšíření řidičského oprávnění na sk. C a E hrazené zaměstnavatelem. Nástup ihned, případně dle dohody.

Lokalita pracoviště

K letišti 1049, 161 00 Praha 614 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní manipulační pracovníci v dopravě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

30.7.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Menzies Aviation (Czech), s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Menzies Aviation (Czech), s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému