manažer restrukturalizací

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká exportní banka, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti peněžnictví - manažer restrukturalizací.

místo výkonu:Vodičkova 701/34, 11000 Praha 1 kontakt: Mikeštíková, e-mail: monika.mikestíkontakt, Náplň práce: Správa vybraných pohledávek klasifikovaných jako nestandardní, pochybné a ztrátové (v předinsolvenčním stavu) spočívající v následujících činnostech: - ekonomické analýzy dlužníků - vyjednávání finanční restrukturalizace zahrnující typicky mj. změnu splátkového kalendáře a/nebo posun finální splatnosti - posílení smluvní dokumentace, mj. zvýšení kontroly nad dlužníkem (dodatečné kovenanty apod.) a zlepšení zajištění - vyjednávání dalšího postupu s ostatními věřiteli dlužníka - intenzivní monitoring - informování a vyjednávání dalšího postupu s úvěrovou pojišťovnou Požadavky: - VŠ vzdělání v oboru ekonomie/právo - zkušenosti při právním vymáhání pohledávek v zemích dlužníků - praxe v bankovnictví min. 5 let - analytické schopnosti - finanční myšlení - řešení problémů - vyjednávací schopnosti Jazykové znalosti: - angličtina - ukrajinština - němčina výhodou

Lokalita pracoviště

Vodičkova 701, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 70 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina
  • Ukrajinština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká exportní banka, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká exportní banka, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému