Primář/ka urologického oddělení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Primáři v oblasti zdravotnictví - primář/ka urologického oddělení.

Požadujeme: • specializovanou způsobilost lékaře pro obor urologie podle zákona č. 95/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů, s minimálně 10ti letou lékařskou praxí v oboru, • manažerské dovednosti – komunikační schopnosti, organizační schopnosti, schopnost řídit a vést lidi, • zdravotní způsobilost, • trestní a morální bezúhonnost. Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: • strukturovaný profesní životopis, • koncepci urologického oddělení v Nemocnici Třebíč, příspěvkové organizaci, • kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, • výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce (u cizinců odborný doklad příslušného státu). Vaše přihlášky v písemné podobě zasílejte na adresu: Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, personální oddělení, Purkyňovo nám. 133/2, 674 01 Třebíč nebo v elektronické podobě na adrese kontakt. Obálku, či předmět Vašeho emailu označte slovy: „Výběrové řízení – Primář urologického oddělení“.

Lokalita pracoviště

Purkyňovo nám. 133, 674 01 Třebíč 1 (Vysočina), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 34 240 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému