Chovatelé a ošetřovatelé koní a skotu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jan Sadílek s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Chovatelé a ošetřovatelé koní - chovatelé a ošetřovatelé koní a skotu.

Místo výkonu práce: Katastr Lučkovice, Písek Prvotní kontakt: email - kontakt Vyžadujeme: dobrou fyzickou kondici, víc než tři roky praxi v práci se skotem, koňmi (včetně asistence při porodech) a přípravě píce. Činnost je převážně manipulace se zvířaty a údržboa elektrických ohrad. Řidičský průkaz: B,C,T. Certifikace na řezání autogenem, musí umět podkovat sportovní koně, strouhat kopyta a paznehty ve fixační kleci. Zodpovědný, pohyblivý, flexibilní, komunikativní.

Společnost

Jan Sadílek s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Chovatel v oboru Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství
Alternativní názvy profese: Chovatelé a ošetřovatelé koní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jan Sadílek s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jan Sadílek s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému