DĚLNÍK/-ICE DEMOLIČNÍCH PRACÍ - OBSLUHA RECYKLAČNÍCH STROJŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ENVISTONE, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalifikovaní pracovníci demoličních prací - dělník/-ice demoličních prací - obsluha recyklačních strojů.

DĚLNÍK/-ICE DEMOLIČNÍCH PRACÍ - OBSLUHA RECYKLAČNÍCH STROJŮ (třídič a drtič stavební sutě) - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: min. nižší střední vzdělání, ŘP sk. B, samostatnost, spolehlivost, ochotu pracovat - Nabízíme: stálé pracovní místo, stravenky a možnost ubytování pro dojíždějící - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky bez praxe - Kontakt: Pekárková Iva, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

U Panelárny 469, 503 02 Předměřice nad Labem (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební dělník v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Kvalifikovaní pracovníci demoličních prací

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.5.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ENVISTONE, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ENVISTONE, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému