Prodejní asistent/ka, prodavač/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Martina Hanušová hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách - prodejní asistent/ka, prodavač/ka.

Místo výkonu práce: Radhošťská č.p. 2278/1, Praha 3. Kontakt: Hanušová Martina, e-mail: kontakt. Prodej delikates vyšší cenové kategorie, požadujeme energickou a pracovitou osobu, která se zajímá o vaření. Náplň práce: aktivní prodej, doplňování zboží, práce na kase, kontrola expirace zboží, úklid prodejny, objednávání zboží z centrálního skladu, komunikace se sesterskou pobočkou. Drobná výroba. Zvláštní prémie a osobní ohodnocení.

Společnost

Martina Hanušová

Lokalita pracoviště

Radhošťská 2278, 130 00 Praha 3 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

15.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Martina Hanušová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Martina Hanušová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému