Náplň práce: navrhování a zpracování dokumentace elektro zařízení v oblasti silnoproudé nebo slaboproudé elektrotechniky podle zadaných požadavků a podkladů; odpovědnost za plnění projekčních úkolů v požadované kvalitě, ceně a časovém harmonogramu; aktivní podíl na realizaci a uvádění do provozu jednotlivých projektů; zajištění poradenské služby; aktivní spolupráce s ostatními kolegy na přípravě dokumentace projektů.

projektantelektro

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 25 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Požadavky: SOU nebo SŠ elektrotechnického zaměření; vyhláška 50/78 Sb. výhodou; praxe v oboru; znalost silnoproudých a slaboproudých rozvodů; řidičský průkaz sk. B; velmi pokročilá znalost práce na PC; znalost Eplan a CAD systémů velkou výhodou; odpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita;

Požadavky: SOU nebo SŠ elektrotechnického zaměření; vyhláška 50/78 Sb. výhodou; praxe v oboru; znalost silnoproudých a slaboproudých rozvodů; řidičský průkaz sk. B; velmi pokročilá znalost práce na PC; znalost Eplan a CAD systémů velkou výhodou; odpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita; znalost anglického nebo německého jazyka.

Společnost

JSJT automation s.r.o

Společnost se zahraniční účastí
Rok založení společnosti: 2011
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Velký Třebešov 74, 55203 Česká Skalice (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Elektrotechnický sektor
Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • ePLAN - pokročilý
  • CAD - pokročilý
  • vyhláška 50/78 - pokročilý

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
  • Němčina - základní porozumění

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JSJT automation s.r.o výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JSJT automation s.r.o o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému