Projektant dopravních / vodohospodářských staveb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BONTEVIA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři projektanti inženýrských děl - projektant dopravních / vodohospodářských staveb.

místo výkonu práce - Bruntál, 792 01, U stadionu 1999/9A. Požadujeme: - SŠ / VŠ stavební, možno i absolvent, praxe v oboru vítána - znalost programu AutoCAD - znalost MS OFFICE - znalosti v oblasti navrhování dopravních/ vodohospodářských staveb - vlastnosti jako spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, časová flexibilita, technické myšlení - výhodou je znalost rozpočtovacího programu BUILD POWER - výhodou řidičský průkaz skupiny B Náplň práce: - zpracování projektové dokumentace a zajištění inženýrské činnosti pro jednotlivé zakázky - administrativní a kancelářská činnost související s pozicí, případně tvorba rozpočtů k zakázkám Nabízíme: - možnost profesního a osobního růstu - perspektiva dlouhodobé spolupráce - možnost podílet se na rozvoji společnosti - ohodnocení odpovídající odvedené práci Pokud Vás nabídka zaujala hlásit se můžete telefonicky na tel. čísle: kontaktdo 8:00 do 16:00 hodin nebo zašlete životopis na e-mail: kontakt. Z: 2.2.2016

Společnost

BONTEVIA s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Stadionu 1999, 792 01 Bruntál 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve stavebnictví v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Inženýři projektanti inženýrských děl

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BONTEVIA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BONTEVIA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému