Technolog

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost B E K O Engineering, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři technologové, normovači v ostatních oborech - technolog.

Místo výkonu práce: Praha - Veleslavín Náplň práce: - příprava a navrhování technologie výroby a výrobních a sestavovacích přípravků - koordinace výroby, komunikace s výrobou - spolupráce při návrhu technologie s výrobou, konstrukcí a dalšími odbornými útvary Požadavky: - SŠ vzdělání technického směru (všeobecná strojírenská znalost) - znalost technologie výroby - praxe ve strojírenství vítána - znalost Catia V5 nebo NX výhodou - MS Office - orientace ve výkresové dokumentaci - zkušenosti z letecké výroby vítány Nabízíme: - možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru - systémové vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů - možnost ubytování v okolí společnosti - příjemný kolektiv a pracovní prostředí - možnost práce v zahraničí

Společnost

B E K O Engineering, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Střední 57, 162 00 Praha 616 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti B E K O Engineering, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost B E K O Engineering, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému