MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z KOVŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ALBIXON a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kovů - montážní dělníci výrobků z kovů.

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z KOVŮ - náplň práce: práce ve strojírenské a ruční výrobě, práce s jednotlivými technologiemi a stroji, práce s hliníkovými profily. Zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem, možnost profesního a osobnostního růstu, práci plnou výzev, neformální prostředí a přátelský kolektiv,atraktivní mzdové ohodnocení, které vás překvapí, škálu 15 různých firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, očkování proti chřipce, věrnostní benefity aj.. Požadujeme: zručnost, vyučení

Společnost

ALBIXON a.s.

Lokalita pracoviště

Na Cintlovce 535, 268 01 Hořovice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 80 - 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ALBIXON a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ALBIXON a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému