PRODEJCE FINANČNÍCH PRODUKTŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AutoESA a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci financování a úvěrování - prodejce finančních produktů.

NÁPLŇ PRÁCE: obchodní jednání s klienty společnosti, sjednávání leasingových, úvěrových a pojistných smluv, práce s hotovostí a ceninami. Do Vaší práce Vás řádně a kvalitně zaškolíme. POŽADAVKY: min. SŠ vzdělání, zkušenost s obchodní činností, výhodou přehled v oblasti finančních produktů (leasing, úvěry, pojištění), velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC, komunikativnost, obchodní schopnosti, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost. NABÍZÍME: motivující platové ohodnocení - fixní a provizní část, kterou ovlivníte svou pílí, hlavní pracovní poměr, profesní vzdělávání interními školiteli, pracovní doba - krátký, dlouhý týden, zázemí stabilní české společnosti, zaměstnanecké slevy, motivační soutěže Nástup ihned. V případě zájmu zašlete Váš životopis na uvedenou emailovou adresu. Personální oddělení Vás zkontaktuje ohledně dalšího postupu.

Společnost

AutoESA a.s.

Lokalita pracoviště

Rudolfovská tř. 681, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Odborný ekonom v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci financování a úvěrování

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

11.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AutoESA a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AutoESA a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému