Prodejce a vedoucí mobilní prodejny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MyFoodMarket s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odbytoví agenti - prodejce a vedoucí mobilní prodejny.

Milujete dobré jídlo? Ochutnáváte rád/a domácí i cizokrajné dobroty? Vaření je váš koníček? V knihovně máte na čestném místě sadu kuchařek? K rodinnému pokladu neoddělitelně patří recepty vaší babičky? Rozšiřujeme nabídku našich služeb o mobilní prodejnu s kvalitními potravinami. Hledáme člověka, který je schopen naskladnit si zboží na našem centrálním skladu, poté přejet s mobilní prodejnou na stanovené místo s Brně a následně maximum z naskladněného zboží prodat zákazníkům. Jak si vás představujeme Kromě toho, že jste mlsný/á, můžete o sobě prohlásit následující: Úsměv a vstřícnost jsou vaší neoddělitelnou součástí. Máte obchodního ducha a víte, že obchod není pouze o zboží, které se prodává, ale i o atmosféře a umění prodat. Máte zkušenosti, znalosti či vzdělávání v oblasti ovoce-zelenina, vína, sýry, pečivo, káva apod. You can talk with our customers in English. Máte řidičský průkaz sk. B a umíte dobře řídit. Zaujali jsme Vás? Uvítáme Váš strukturovaný životopis s fotkou a pár průvodních slov, proč u nás chcete pracovat. Předem děkujeme za Váš zájem, všechny životopisy si pečlivě prostudujeme. Budeme kontaktovat všechny uchazeče, se kterými se budeme chtít osobně setkat.

Společnost

MyFoodMarket s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kaštanová 520, 617 00 Brno 17, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Odbytový agent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Odbytoví agenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.8.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • zdravotní průkaz

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MyFoodMarket s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MyFoodMarket s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému