PRACOVNÍK ROSTLINNÉ VÝROBY - TRAKTORISTA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Zemědělsko-obchodní družstvo M Á J hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní technici v oblasti zemědělství - pracovník rostlinné výroby - traktorista.

- běžné práce v rostlinné výrobě, obsluha strojů Požadujeme: vzdělání min. vyučen, ŘP. skup. B, T Výhodou: ŘP skup. C, praxe v oboru, průkaz na řízení vysokozdvižných vozíků Nabízíme: dobré platové ohodnocení (mzda od 18.000,- Kč), stravenky První kontakt pouze na email.

Společnost

Zemědělsko-obchodní družstvo M Á J

Lokalita pracoviště

Kestřany 136, 398 21 Kestřany (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
  • T - traktory a pracovní stroje
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zemědělsko-obchodní družstvo M Á J výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Zemědělsko-obchodní družstvo M Á J o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému