Referent/ka odboru výstavby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Městská část Praha 22 hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci veřejné správy vydávající různá povolení - referent/ka odboru výstavby.

Místo výkonu práce: Správní obvod městské části Praha 11/Úřad městské části Praha 22 Vyhlášeno výběrové řízení na úřednické místo v odboru výstavby. Požadujeme znalosti a praktické zkušenosti a dobrá orientace v právní agendě v oblasti územního řízení a stavebního řádu, praxe ve státní správě a zkouška zvláštní odborné způsobilosti je výhodou. Znalost práce na PC, flexibilita, odpovědné rozhodování, řidičský průkaz. Vzdělání SŠ a VŠ stavebního směru. Podrobnější informace na kontakt. Zaměstnanecké výhody: stravenky, zdravotní benefit, příspěvek na penzijní pojištění Kontakt: Plačková Julie - personální Vinklářová Pavla Mgr. - vedoucí odboru výstavby - tel.: kontakt(personální), tel.: kontakt(OV) - v pracovních dnech od 8:00 do 16:00 hod. - e-mail: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

Městská část Praha 22

Lokalita pracoviště

Nové náměstí 1250, 104 00 Praha 114 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.8.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Městská část Praha 22 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Městská část Praha 22 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému