Referent prodeje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači drogistického zboží, kosmetiky - referent prodeje.

Výkon zam. Praha, prvotní kontakt telefonicky:Po- Pá- 8:00hod - 14:00hod.- kontakt, Požadujeme:spolehlivost časová flexibilita zájem se rozvíjet fyzická zdatnost komunikativnost dobrá znalost znalost PC znalost sortimentu drogerie a barev výhodou, praxe v oboru vítáná, Nabízíme:stravenky, penzijní pojištění

Lokalita pracoviště

Průmyslová 1472, 102 00 Praha 102 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači drogistického zboží, kosmetiky

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému