Prodavač/ka specialista/tka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AHOLD Czech Republic, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači smíšeného zboží - prodavač/ka specialista/tka.

Místo výkonu práce: Opavská 6201/1a, Ostrava - Poruba V případě zájmu volejte na tel. nebo pište na e-mail. Osobně se můžete dostavi na adresu prodejny. NÁPLŇ PRÁCE: -Doplňování zboží, práce na pokladně, práce v obsluhovaném úseku -Znalost zboží ve svěřeném úseku, kontrola jeho kvality a záručních lhůt -Práce ve směnném provozu -Odpovědnost za dodržení stanoveného sortimentu, prezentace a ceny -Dodržování interních předpisů a zásad bezpečnosti práce -Dodržování podmínek skladování a hygienických norem -Odpovědnost za manipulaci se zbožím POŽADUJEME: -Zkušenosti s prodejem výhodou -Aktivní komunikace se zákazníky, příjemné vystupování -Flexibilitu a samostatnost -Spolehlivost a zodpovědnost -Pracovitost -Trestní bezúhonnost -Základní znalost práce na PC výhodou Nabízíme: Stravenky, Multisport karta, příspěvek na dopravu, příspěvek na praní prac. oděvů, zaměstnanecké poukázky na nákup zboží 4x ročně, zvýhodněné služby mobilního operátora O2, příspěvek na cestování. Při dlouhodobé spolupráci - rekondiční volno, příspěvek na penz. pojištění, odměny při pracovním výročí.

Lokalita pracoviště

Opavská 6201, 708 00 Ostrava 8 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači smíšeného zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 69 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AHOLD Czech Republic, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AHOLD Czech Republic, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému