Seřizovač a obsluha obráběcích strojů (CNC)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NERIA INDUSTRY a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - seřizovač a obsluha obráběcích strojů (cnc).

Náplň práce: - Obsluha CNC strojů - Odlaďování programů - Spolupráce s ostatními seřizovači při dokončovacích operacích Požadujeme: - Jeřábnický a vazačský průkaz - není podmínkou, zaškolíme - SOU/SŠ strojírenského nebo technického zaměření - Praxe ve strojírenství na pozici seřizovače nutná - Velmi dobrá znalost technické dokumentace - Znalost měření a práce s měřidly - Znalost pracovních postupů při obrábění materiálu - Znalost řídicích systémů HEIDENHAIN a SINUMERIK 840D výhodou - Znalost upínání rozměrných kusů výhodou - Nutná znalost strojních mechanismů (technologie oprav a seřizování) - Preciznost, přesnost, manuální zručnost, důslednost, samostatnost - Ochota učit se novým věcem - Ochota pracovat přesčas Nabízíme: - Smlouvu na dobu neurčitou - Zajímavé platové ohodnocení (nástupní plat: 160,-Kč/hod. až 240,-Kč/hod. - záleží na zkušenostech) - Příspěvek na stravování (podniková jídelna) Místo výkonu práce a kontaktní adresa: Komenského 335, 691 23 Pohořelice

Společnost

NERIA INDUSTRY a.s.

Lokalita pracoviště

Komenského 335, 691 23 Pohořelice (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Soustružník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 160 - 240 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

21.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NERIA INDUSTRY a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NERIA INDUSTRY a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému