Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SELLBYTEL Group GmbH, organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií.

Místo výkonu práce: Jankovcova 1569/2c, Praha 7 Kontaktní osoba pro první kontakt: Vladislav Gogulinský e-mail - kontakt Upřesňující informace: vysoce kvalifikovaná práce v oblasti zákaznické podpory technologií. Požadované jazykové znalosti: - ruština na úrovni rodilého mluvčího - aktivní angličtina Na tuto pozici hledáme specialisty se zkušeností v oblasti zákzanické podpory. Pozice je vypisovaná pro odborníky, kteří se budou starat o ruský trh.

Společnost

SELLBYTEL Group GmbH, organizační složka

Lokalita pracoviště

Jankovcova 1569, 170 00 Praha 7 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Ruština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SELLBYTEL Group GmbH, organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SELLBYTEL Group GmbH, organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému