SPECIALISTA/SPECIALISTKA VÝROBY PÍSTNÍCH KROUŽKŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost O.K. AUTOMOT & SAT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté ve výrobě, stavebnictví a příbuzných oborech - specialista/specialistka výroby pístních kroužků.

SPECIALISTA/SPECIALISTKA VÝROBY PÍSTNÍCH KROUŽKŮ - místo výkonu: Komárov, požadavky: pečlivost a zodpovědnost, základní přehled ve strojním zpracování materiálů (kov, plasty, dřevo), manuální zručnost, ochota pracovat ve třísměném provozu, náplň práce: obsluha zařízení na výrobu a zpracování malých kovových dílů, výstupní kontrola vyrobených dílů, odpovědnost za kvalitu provedené práce, drobná provozní administrativa, firma nabízí : příplatky za směnný provoz, odborné zaškolení, dotované stravování, navýšení mzdy po zapracování, strukturované životopisy zasílat na email, do předmětu uvést název pracovní pozice

Společnost

O.K. AUTOMOT & SAT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Buzulucká 108, 267 62 Komárov u Hořovic (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

3.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti O.K. AUTOMOT & SAT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost O.K. AUTOMOT & SAT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému