PROJEKTANT STROJNÍ SHZ (STABILNÍ HASICÍ ZAŘÍZENÍ - SPRINKLEROVÁ, PĚNOVÁ, DRENČEROVÁ)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KLIKA - BP, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech - projektant strojní shz (stabilní hasicí zařízení - sprinklerová, pěnová, drenčerová).

Místo výkonu práce: Dráby č.p. 850, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto Náplň práce: - Projekční práce v AutoCAD 2010 a vyšší - Znalost SpriCAD (hydraulické výpočty) - Tvorba mat. kusovníků/výkazu výměr pro logistiku a výrobu (prefabrikace) - Autorský a technický dozor při realizacích SHZ na stavbách apod.Zpracování projekční dokumentace - Min. SŠ vzdělání technického směru - Chuť pracovat s vyspělým technickým produktem - Pokročilá znalost technického kreslení v AutoCAD podmínkou - Znalost SpriCAD ev. HydraCAD vítanou výhodou - Časovou flexibilitu (občasně i v terénu a na stavbách) - Technické a prostorové cítění - Pečlivost, spolehlivost, loajalitu, komunikativnost - Znalost anglického jazyka vítána - Ochota k cestování - Řidičský průkaz sk. B Týden dovolené navíc, penzijní připojištění Kontaktní osoba: Lucie Dostálová telefonicky (7.00 - 15.00 h) nebo e-mailem

Společnost

KLIKA - BP, a.s.

Lokalita pracoviště

Dráby 850, 566 01 Vysoké Mýto, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kreslič v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 32 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KLIKA - BP, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KLIKA - BP, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému