Jsme česká agentura, působící především ve Východních Čechách. Hledáme lidem práci a firmám zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. Detailně známe zdejší trh práce, což nám umožňuje efektivně a rychle reagovat. Jistě oceníte profesionální a individuální přístup našeho týmu personalistů, kteří nabízí i poradenskou činnost při hledání a výběru práce.

Manažer pro zahraničí

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 20 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Chcete využívat angličtinu každý den v úspěšné české společnosti expandující do zahraničí? Pokud ANO, práce MANAŽERA PRO ZAHRANIČÍ je pro Vás ta pravá!!! Nástupní plat cca 20 000 Kč + osobní ohodnocení ovlivnitelné vlastním výkonem a nasazením, pružná pracovní doba, zaměstnanecké benefity!

Náplň práce:

Co bude Vaší náplní práce?

  • získávání informací o aktuálním dění na trhu a novinkách
  • orientování se v dané zemi z hlediska online marketingu, zahrnování kulturních specifik do marketingových strategií
  • komunikování s externisty, s interním marketingovým oddělením
  • podílení se na tvorbě a vyhodnocování kampaní

Požadujeme:

Co musíte splňovat, abyste byl/a vhodným kandidátem/kou na pozici?

  • znalost Aj na komunikativní úrovni, ostatní jazyky výhodou
  • pokročilá znalost práce s PC
  • analytické myšlení, systematický a aktivní přístup
  • vysoké pracovní nasazení
  • výhodou znalost Google Analytics, webové analytiky, E-commerce, SEO, SEM
  • výhodou zkušenost s online marketingem

Nabízíme:

Co Vám můžeme nabídnout?

  • atraktivní nástupní plat cca 20 000 Kč + osobní ohodnocení ovlivnitelné vlastním výkonem a nasazením
  • pružnou pracovní dobu
  • prostředí ryze české společnosti expandující na cizí trhy
  • možnost přinášet a realizovat vlastní nápady
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru
  • možnost kariérního růstu
  • příjemné, moderní pracovní prostředí

Benefity:

A ještě něco na víc…

  • příspěvek na stravování
  • zaměstnanecké slevy

To nezní špatně, co říkáte? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis v českém i anglickém jazyce a zúročte své znalosti a um.

Společnost

FORCE TRADE s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2013
Velikost společnosti: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Královéhradecký kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Personální agentury
Profese: Manažer v oboru Management
Alternativní názvy profese: Manažer, Referent zahraničního obchodu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Příspěvek na stravu
  • Sleva na firemní produkty

Požadavky

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FORCE TRADE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FORCE TRADE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému