Automechanik/čka - servisní technik/čka osobních aut zn. ŠKODA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost UNICAR, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři osobních automobilů - automechanik/čka - servisní technik/čka osobních aut zn. škoda.

Místo výkonu práce: Vítkovická 2744/36, Moravská Ostrava V případě zájmu volejte od 8.00 do 16.00 hod. nebo pište na e-mail. Možno se dostavit osobně od 9.00 do 15.00 hod. - autosalon Josef Michalčík (sídlo firmy). Kvalifikace: Vyučení v oboru automechanik, praxe v oboru automechanik alespoň 5 let, platný řidičský průkaz sk. B, (uchazeči s praxí na vozidlech škoda, audi, volkswagen a absolvovanými kurzy mají přednost). Další požadavky: Zájem o práci v uvedené profesi, dobrá pracovní morálka, trestní bezúhonnost. Práce v úkolové mzdě s prémií a odměnou - možný hrubý výdělek min. 14.000,-Kč, max. 25.000,-Kč i více/měs. Zaměstnanecké výhody: závodní stravování PP na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Společnost

UNICAR, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Vítkovická 2744, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři osobních automobilů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti UNICAR, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost UNICAR, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému