ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Euro Support Manufacturing Czechia, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní elektromechanici - elektromechanik údržby.

ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY Popis pracovních činností: Zajištění provozu a kontrol výrobních zařízení i budov. Kontroly pracovišť s elektrickými přístroji a dalším zařízením. Návrhy změn v technologiích (snižování poruchovosti, zvyšování efektivity...). Požadujeme: Vyučen / SŠ elektro Vyhláška 50, min. § 6 - PODMÍNKA! Zkušenosti z oboru výhodou Znalost čtení elektrodokumentace, technické dokumentace Řidičský průkaz sk.B Pracovní podmínky: Ranní a odpolední směny pondělí až pátek Práce v týmu 5 kolegů pod vedením směnového mistra PP možno prodloužit na dobu neurčitou Zaměstnanecké výhody: Jistotu práce u prosperující mezinárodní firmy 5 týdnů dovolené od samého začátku PP Stravenky 90kč Zkrácená pracovní doba z 40 hodin týdně na 37,5 a další výhody plynoucí z kolektivní smlouvy HLÁSIT SE: Lenka Jánská pouze email: kontakt - odpovídáme všem

Společnost

Euro Support Manufacturing Czechia, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Litvínov 1, 436 01 Litvínov 1 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Provozní elektromechanici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Euro Support Manufacturing Czechia, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Euro Support Manufacturing Czechia, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému