pracovník/ce v sociálních službách / sociální pracovník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost B.E.Z.va Nejdek o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - pracovník/ce v sociálních službách / sociální pracovník/ce.

Kontakt: Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte e-mailem na adresu:kontakt Případné dotazy lze konzultovat na telefonickém čísle: kontakt(volat St-pá 10-15 hod.) Práce na DPP. Pracovní doba: po, út 14.00 - 18.00 hod (popř. 10.00 - 18.00 hod) Náplň práce: - přímá práce s dětmi a mládeží v NZDM (sociální a sociálně-pedagogická práce), převážně v odpoledních hodinách - organizace volnočasových, preventivních a seberozvojových aktivit - spolupráce na rozvoji služby Očekáváme: - minimálně střední vzdělání, nejlépe se zaměřením na sociální práci, sociální pedagogiku, speciální pedagogika, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost, splňující kvalifikaci dle zákona č. 108/2006 Sb. - případně kurz pro pracovníka v sociálních službách (je možné jej absolvovat o po nástupu do zaměstnání) - znalost práce na PC (obzvláště Word, Excel, Internet) - schopnost koordinovat různé požadavky, stanovovat priority a řídit čas - schopnost samostatně řešit úkoly a dotahovat je do konce - spolehlivost, odpovědnost, pečlivost - dobré komunikační dovednosti - empatie Nabízíme: - zajímavou a zodpovědnou práci - možnosti odborného rozvoje a vzdělávání - samostatnou a tvořivou práci v malém týmu - možnost přestupu na HPP Nástup: na základě dohody, možný ihned

Společnost

B.E.Z.va Nejdek o.p.s.

Lokalita pracoviště

U Jeslí 565, 362 21 Nejdek 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 3 000 - 6 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti B.E.Z.va Nejdek o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost B.E.Z.va Nejdek o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému