Strážný/á OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VIG Majordomus s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - strážný/á ozp.

Místo výkonu práce: K Ryšánce č.p. 1668/16, Praha 4. Kontakt: Kolář František, tel.: kontakt- 8:00-16:00hod v po-pá, email:kontakt. Do našeho týmu VIG MAJORDOMUS příjmeme kolegu - kolegyni OZP na pracovní pozici Strážný - Strážná. Práce na směny : pondělí až neděle (7.00 - 19.00 hod. a 19.00 - 7.00 hod). Ohodnocení : 65 Kč/1 hodina + příplatky dle platného zákona. Náplň práce : evidence a ohlašování návštěv, informační servis, obsluha kamerového systému, kontrola a vydávání klíčů, kontrola vjezdu vozidel, protipožární a bezpečnostní kontrolní obchůzky areálu. Požadujeme zodpovědný přístup a pečlivost. Pro další informace volejte Provozního manažera pana Františka Koláře, tel. kontakt. Těšíme se na novou OZP posilu. Náborový příspěvek 5.000 kč po úspěšně zakončené zkušební době.

Společnost

VIG Majordomus s.r.o.

Lokalita pracoviště

K Ryšánce 1668, 147 00 Praha 47 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pracovník bezpečnostní agentury v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 66 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

15.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VIG Majordomus s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VIG Majordomus s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému