Specialista/tka zdraví a dietologie

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PURE BODY OST s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti dietetiky a výživy - specialista/tka zdraví a dietologie.

Místo výkonu práce: Porubská 708/16, Ostrava - Poruba V případě zájmu pište na e-mail. Požadujeme -vzdělání min. SŠ ve zdravotnictví, VŠ vzdělání v oblasti výživy výhodou nebo certifikát v oblasti výživy (např.Nutris, NutriAcademy) -znalost v oboru zdraví a dietologie (profesní vzdělávání zajištěno) -výborné prodejní, prezentační, organizační a komunikační schopnosti -zákaznicky orientovanou osobnost -min. 1 rok praxe v obchodní činnosti -uživatelskou znalost práce na PC (MS Office) -aktivitu, samostatnost, iniciativnost, loajalitu -dynamickou osobnost příjemného vystupování -vztah ke zdravému životnímu stylu, dietologii a výživě -ochotu a schopnost učit se Nabízíme -práci pro novou a dynamicky se rozvíjející se společnost -odpovídající ohodnocení ( bonusový systém na základě dosažených tržeb) Pracovní náplň -poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro zajištěnou klientelu -prodej potrav. doplňků stravy -zajištění odbornosti, kreditu a obratu provozovny Benefity: Firemní akce, manažerský motivační program, provize z prodeje, sleva na firemní produkty, školení.

Společnost

PURE BODY OST s.r.o.

Lokalita pracoviště

Porubská 708, 708 00 Ostrava 8, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Dietní specialistka v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti dietetiky a výživy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PURE BODY OST s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PURE BODY OST s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému