Poradce v oblasti zahraničních vztahů pro ruský trh

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ProActive Service s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti zahraničních vztahů a služeb - poradce v oblasti zahraničních vztahů pro ruský trh.

Místo výkonu práce: Praha Kontaktní osoba: Jirsa Pavel, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Reprezentativní a komunikativní vystupování. Výborná znalost moskevského regionu. Zkušenost v oboru public relations. Znalost SEO. Ruský jazyk - úroveň rodilého mluvčího.

Společnost

ProActive Service s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 500 - 13 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.8.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Angličtina
  • Ruština - aktivní komunikace
  • Čeština - základní porozumění
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ProActive Service s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ProActive Service s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému